acm Partner
خروج
برگشت به منوی اصلی

درباره ما

company picture company picture
برگشت به منوی اصلی office

پانا پارس در ایران

پانا پارس یک شرکت خصوصی پیشرو با بیش از سه دهه تجربه است که به عنوان یکی از ارائه دهندگان برجسته تجهیزات آزمایشگاهی، راه حل‌های کنترل کیفیت و وسایل پزشکی درمانی درخشان می‌باشد. تعهد ما به برتری و نوآوری، ما را به پیشگامان این صنعت سوق داده است.

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

شرکا

برگشت به منوی اصلی office

پانا پارس در ایران

شرکت پانا پارس با بیش از 30 سال فعالیت، نماینده انحصاری 16 شرکت اروپایی در زمینه تجهیزات کنترل کیفیت، دستگاه های آزمایشگاهی و بیمارستانی در ایران است. این شرکت همچنین ارتباطی بسیار قوی با برترین تولیدکنندگان اروپایی و آمریکایی داشته و در مراحل تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع، مراکز پژوهشی و درمانی در کنار شما خواهد بود.

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

مشتریان

company picture company picture
برگشت به منوی اصلی client

پاناپارس در ایران

با بیش از سه دهه سابقه، ما افتخار همکاری با مشتریان گوناگون از صنایع مختلف را داریم که هر یک به نوع خود در تابلوی تجربه ما قرار دارند. مشتریان ما فقط معاملات نیستند؛ آن‌ها سنگ بنای داستان موفقیت ما هستند. اعتماد آن‌ها به خدمات ما، شعله‌ور شدن شور و شوق ما را تحریک و پیشروی ما را تسریع می‌کند. ما باور داریم که هر مشتری شریک منحصر به فردی است و آرزوهای آن‌ها نیروی پیشروی ما هستند

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

تولیدات و راه حل ها

products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions

Applications

شیمی
شیمی
الکترونیک
الکترونیک
  • کشور
  • تاسیس 1985
  • وب سایت http://acminstruments.com/
  • وضعیت غیر رسمی

ACM

ACM یک تولید کننده ابزار دقیق الکتروشیمیایی شناور از سال 1985 است. آنها پتانسیواستات ها و نرم افزارهای آنها را با بالاترین دقت اما با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهند. ابزار دقیق آنها در طیف گسترده ای از صنایع مانند صنعت تولید باتری، بیوالکتروشیمی، گرمایش مرکزی، بتن، خوردگی، الکتروشیمی، آبکاری، سلول های سوختی، بازدارنده ها، صنایع دریایی، رنگ ها و پوشش های صنعتی، و جوش و بسیاری دیگر از صنایع استفاده می شوند. محدوده ابزار دقیق آنها تمام تست های خوردگی و الکتروشیمی را پوشش می دهد. آنها متنوع ترین طیف ابزار دقیق را در بازار امروز ارائه می دهند. قابلیت‌های پتانسیواستات، آمپرمتر مقاومت صفر (ZRA)، تحلیلگر پاسخ فرکانس (FRA) و گالوانوستات ابزارهای استاندارد آنها امکان انجام تمام تکنیک‌های تست استاندارد مانند نویز جریان و ولتاژ، امپدانس AC (EIS)، جارو چرخه‌ای (جاروب‌های پتانسیودینامیک) را فراهم می‌کند. همچنین برای بسیاری دیگر از تست ها از جمله , Step & Sweep LPR, Galvanodynamic Sweeps, IR Compensation Corrosion Rate تجهیزات انالیز و بررسی تولید می کنند. بنابراین چه دنبال یک پتانسیواستات استاندارد هستید و چه چیزی که به نظر می رسد هیچ کس دیگری نمی تواند ارائه دهد، از طریق شرکت پانا پارس با شرکت ACM تماس بگیرید و آنها سعی خواهند کرد هر نیاز شما را برآورده کنند.

پانا پارس یک شرکت خصوصی پیشرو با بیش از سه دهه تجربه است که به عنوان یکی از ارائه دهندگان برجسته تجهیزات آزمایشگاهی، راه حل‌های کنترل کیفیت و وسایل پزشکی درمانی درخشان می‌باشد. تعهد ما به برتری و نوآوری، ما را به پیشگامان این صنعت سوق داده است. به عنوان شاهدی بر قدرت بین‌المللی ما، ما به افتخار 20 تامین کننده بین‌المللی را در مجموعه‌ای از این صنایع نمایندگی می‌کنیم. این همکاری‌های استراتژیک به ما امکان می‌دهد تا مجموعه‌ای بی‌نظیر از محصولات برتر را که در عین حال دارای فناوری روز و تخصص صنعت هستند، به شما ارائه دهیم.

درخواست یک پیشنهاد قیمت لطفا تعدادی جزئیات را برای ما ارائه دهید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

مشخصات خود را وارد کنید

چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

پسوندهای مجاز فایل (jpg، jpeg، jpe، png، xlsx، pdf) اندازه فایل باید کمتر یا مساوی 4 مگابایت باشد.

درباره کسب و کار شما