ucandyna Partner
خروج
برگشت به منوی اصلی

درباره ما

company picture company picture
برگشت به منوی اصلی office

پانا پارس در ایران

پانا پارس یک شرکت خصوصی پیشرو با بیش از سه دهه تجربه است که به عنوان یکی از ارائه دهندگان برجسته تجهیزات آزمایشگاهی، راه حل‌های کنترل کیفیت و وسایل پزشکی درمانی درخشان می‌باشد. تعهد ما به برتری و نوآوری، ما را به پیشگامان این صنعت سوق داده است.

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

شرکا

برگشت به منوی اصلی office

پانا پارس در ایران

شرکت پانا پارس با بیش از 30 سال فعالیت، نماینده انحصاری 16 شرکت اروپایی در زمینه تجهیزات کنترل کیفیت، دستگاه های آزمایشگاهی و بیمارستانی در ایران است. این شرکت همچنین ارتباطی بسیار قوی با برترین تولیدکنندگان اروپایی و آمریکایی داشته و در مراحل تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع، مراکز پژوهشی و درمانی در کنار شما خواهد بود.

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

مشتریان

company picture company picture
برگشت به منوی اصلی client

پاناپارس در ایران

با بیش از سه دهه سابقه، ما افتخار همکاری با مشتریان گوناگون از صنایع مختلف را داریم که هر یک به نوع خود در تابلوی تجربه ما قرار دارند. مشتریان ما فقط معاملات نیستند؛ آن‌ها سنگ بنای داستان موفقیت ما هستند. اعتماد آن‌ها به خدمات ما، شعله‌ور شدن شور و شوق ما را تحریک و پیشروی ما را تسریع می‌کند. ما باور داریم که هر مشتری شریک منحصر به فردی است و آرزوهای آن‌ها نیروی پیشروی ما هستند

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

تولیدات و راه حل ها

products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions

Applications

الکترونیک
الکترونیک
پزشکی
پزشکی
  • کشور
  • تاسیس 1985
  • وب سایت https://www.ucandyna.com
  • وضعیت غیر رسمی

UCANDYNA

U-CAN با فناوری پیشرفته در طراحی و کنترل مکانیکی دقیق، دریافت سیگنال و پردازش حسگر، طراحی مدارهای الکترونیکی، برنامه نویسی نرم افزار تحلیلی، تفسیر شیمیایی برای تغییرات خصوصیات فیزیکی ... و غیره فعال می باشند. این شرکت یک تیم فنی قوی و نوآور را دور هم گرد آورده است وبا فرهنگ تحقیق مستمر و توسعه، محصولات جدید را برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان تولید میکند. U-CAN مقر آن در پارک علمی مرکزی تایوان در تایچونگ است. این شرکت با طراحی و تولید 18 نوع ابزار آنالیز پلیمری و تجهیزات تست از جمله راه حل هایی برای تجزیه و تحلیل تاب خوردگی مواد ترموست (PVTC-A1)، رئومترها، ویسکومترهای مونی، محفظه های تست ازن، ماشین‌های تست کشش، ابزارهای تجزیه و تحلیل پراکندگی، سیستم‌های تست دینامیکی، تجهیزات تست لاستیک استاتیک جهانی، و ... به نیازهای مشتریان خود با بالاترین سطح ممکن پاسخ می دهد.

پانا پارس یک شرکت خصوصی پیشرو با بیش از سه دهه تجربه است که به عنوان یکی از ارائه دهندگان برجسته تجهیزات آزمایشگاهی، راه حل‌های کنترل کیفیت و وسایل پزشکی درمانی درخشان می‌باشد. تعهد ما به برتری و نوآوری، ما را به پیشگامان این صنعت سوق داده است. به عنوان شاهدی بر قدرت بین‌المللی ما، ما به افتخار 20 تامین کننده بین‌المللی را در مجموعه‌ای از این صنایع نمایندگی می‌کنیم. این همکاری‌های استراتژیک به ما امکان می‌دهد تا مجموعه‌ای بی‌نظیر از محصولات برتر را که در عین حال دارای فناوری روز و تخصص صنعت هستند، به شما ارائه دهیم.

درخواست یک پیشنهاد قیمت لطفا تعدادی جزئیات را برای ما ارائه دهید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

مشخصات خود را وارد کنید

چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

پسوندهای مجاز فایل (jpg، jpeg، jpe، png، xlsx، pdf) اندازه فایل باید کمتر یا مساوی 4 مگابایت باشد.

درباره کسب و کار شما