testtometric Partner
خروج
برگشت به منوی اصلی

درباره ما

company picture company picture
برگشت به منوی اصلی office

پانا پارس در ایران

پانا پارس یک شرکت خصوصی پیشرو با بیش از سه دهه تجربه است که به عنوان یکی از ارائه دهندگان برجسته تجهیزات آزمایشگاهی، راه حل‌های کنترل کیفیت و وسایل پزشکی درمانی درخشان می‌باشد. تعهد ما به برتری و نوآوری، ما را به پیشگامان این صنعت سوق داده است.

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

شرکا

برگشت به منوی اصلی office

پانا پارس در ایران

شرکت پانا پارس با بیش از 30 سال فعالیت، نماینده انحصاری 16 شرکت اروپایی در زمینه تجهیزات کنترل کیفیت، دستگاه های آزمایشگاهی و بیمارستانی در ایران است. این شرکت همچنین ارتباطی بسیار قوی با برترین تولیدکنندگان اروپایی و آمریکایی داشته و در مراحل تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع، مراکز پژوهشی و درمانی در کنار شما خواهد بود.

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

مشتریان

company picture company picture
برگشت به منوی اصلی client

پاناپارس در ایران

با بیش از سه دهه سابقه، ما افتخار همکاری با مشتریان گوناگون از صنایع مختلف را داریم که هر یک به نوع خود در تابلوی تجربه ما قرار دارند. مشتریان ما فقط معاملات نیستند؛ آن‌ها سنگ بنای داستان موفقیت ما هستند. اعتماد آن‌ها به خدمات ما، شعله‌ور شدن شور و شوق ما را تحریک و پیشروی ما را تسریع می‌کند. ما باور داریم که هر مشتری شریک منحصر به فردی است و آرزوهای آن‌ها نیروی پیشروی ما هستند

بیشتر
برگشت به منوی اصلی

تولیدات و راه حل ها

products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions
برگشت به منوی اصلی
products and solutions products and solutions

Applications

شیمی
شیمی
پزشکی
پزشکی
متالوژی
متالوژی
فیزیکی
فیزیکی
پلاستیک
پلاستیک
  • کشور
  • تاسیس 1970
  • وب سایت https://www.testometric.co.uk
  • وضعیت غیر رسمی

TESTOMETRIC

تستومتریک یک شرکت خصوصی است که از زمان تاسیس خود در سال 1970 در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات تست و تجهیزات کنترل کیفیت فعالیت داشته است. دهه‌ها توسعه مستمر منجر به ایجاد خط تولید پیشرفته ماشین‌های تست مقاومت جهانی برای تست کشش، فشار، خمش و برش شده است. دستگاه های Testometric در بیش از 100 کشور در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و توسط مجموعه ای از دفاتر و نمایندگان این شرکت در تمام صنایع و بخش‌های آموزشی و تحقیقاتی پشتیبانی می شوند. در Testometric، ماموریت آنها این است که به صورت مداوم به توسعه و طراحی تجهیزات تست با کیفیت برای صنایع و دانشگاه ها ادامه دهند. این شرکت یکی از بهترین شرکت های تولید کننده دستگاه های کشش، فشار، خمش و یونیورسال در جهان است. دستگاه های تست آنها ترکیبی از طراحی مکانیکی و جدیدترین سیستم های کنترل الکترونیکی بسیار پیشرفته هستند.

پانا پارس یک شرکت خصوصی پیشرو با بیش از سه دهه تجربه است که به عنوان یکی از ارائه دهندگان برجسته تجهیزات آزمایشگاهی، راه حل‌های کنترل کیفیت و وسایل پزشکی درمانی درخشان می‌باشد. تعهد ما به برتری و نوآوری، ما را به پیشگامان این صنعت سوق داده است. به عنوان شاهدی بر قدرت بین‌المللی ما، ما به افتخار 20 تامین کننده بین‌المللی را در مجموعه‌ای از این صنایع نمایندگی می‌کنیم. این همکاری‌های استراتژیک به ما امکان می‌دهد تا مجموعه‌ای بی‌نظیر از محصولات برتر را که در عین حال دارای فناوری روز و تخصص صنعت هستند، به شما ارائه دهیم.

درخواست یک پیشنهاد قیمت لطفا تعدادی جزئیات را برای ما ارائه دهید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

مشخصات خود را وارد کنید

چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

پسوندهای مجاز فایل (jpg، jpeg، jpe، png، xlsx، pdf) اندازه فایل باید کمتر یا مساوی 4 مگابایت باشد.

درباره کسب و کار شما